top of page
  • monolithprojectua

Науково-практична конференція "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування"

Цього року, Львів став місцем, де обговорювалися ключові аспекти гірничодобувної промисловості на VIII міжнародній науково-практичній конференції "Надрокористування в Україні. Перспективи інвестування". Ця подія об'єднала провідних фахівців, дослідників та інвесторів для обговорення найновіших розробок та стратегій у сфері надрокористування.

Фахівці ТОВ ПО "МОНОЛІТ" брали участь у пленарній доповіді та панелях обговорення, ділилися своїми знаннями та досвідом. Ми надаємо великий акцент на відповідальному та сталому використанні надр, тож наша участь у конференції була необхідною для обміну найкращими практиками та спільної розробки ефективних рішень. Будучи аспірантом ННІ "Інституту геології" КНУ імені Тараса Шевченка, геолог Лукомський В. Р. презентував тези "Параметри кондицій для підрахунку запасів щебеневої сировини родовищ в межах поширення льодовикових відкладів".

Аспірант Литвинчук І. Д. на конференції представляв кафедру Геоінженерії НН ІЕЕ Національного Технічного Університету України "КПІ ім. Ігоря Сікорського" та презентував дослідження щодо удосконалення технології розробки родовищ будівельних матеріалів, що перекриті флювіогляціальними відкладами.

Comments


bottom of page